SunSun Solárium

Impresum SunSun.cz

Provozovatel a majitel těchto webových stránek

Araticarius s.r.o.
Vojtěšská 211/6
Nové Město (Praha 1)
110 00 Praha


Kontakty:

E-Mail: info@sunsun.cz
Kariéra: kariera@sunsun.cz
Marketing: marketing@sunsun.cz

Právní upozornění

Veškeré informace na těchto webových stránkách jsou, pokud nebudou třetí osoby výslovně uvedeny jako autoři, majetkem společnosti Araticarius s.r.o a podléhají autorskému právu. Tyto informace smí být použity pouze pro osobní potřebu. Informace nesmí být bez předchozího písemného souhlasu společnosti Araticarius s.r.o žádným způsobem kopírovány, šířeny ani použity v jiných dokumentech, resp. zpracovány v elektronické podobě mimo takových případů, kdy společnost Araticarius s.r.o tyto informace jednoznačně poskytne pro volné používání (například stahování ze stránek).

Informace na těchto webových stránkách byly poskytnuty na základě nejnovějších vědomostí a pocházejí ze zdrojů, které považujeme za spolehlivé. Společnost Araticarius s.r.o neručí za přesnost informací na těchto stránkách ani za jejich úplnost, a z uvedených informací není možné vyvozovat žádné nároky. Společnost Araticarius s.r.o nepřebírá žádnou záruku za informace, které mají uvedený odkaz na autora těchto informací, a nepřebírá žádnou záruku za jakékoliv škody, které vzniknou v případě používání informací na této domovské stránce nebo na domovských stránkách, na které byl na stránce společnosti Araticarius s.r.o uveden odkaz.

Společnost Araticarius s.r.o není autorem stránek, na které jsou na stránce www.sunsun.cz uvedené odkazy, a nepřebírá následně žádnou zodpovědnost za obsah a používání informací z takových stránek.


Podmínky používání

Texty a fotografie na stránkách (včetně zdrojového textu a softwaru), které odkazují na toto impresum, jsou chráněné autorským právem. Kopírování těchto souborů a jejich změny nejsou proto bez souhlasu autora (Araticarius s.r.o) povolené.


Prohlášení o vyloučení odpovědnosti

Společnost Araticarius s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za obsahy, bezchybnost, správnost a funkčnost internetových stránek třetích osob, na které jsou na stránce www.sunsun.cz uvedené odkazy (links). Obraťte se prosím na příslušnou osobu, která takové informace poskytuje.

Navštivte SunSun a užijte si slunce!